Kurumsal | Akarsu Ajans

Kurumsal

Biz Kimiz

Kurumsal

Akarsu Ajans 1999 yıllında kurulduğunda Tabela hizmetleri konusunda faaliyet göstermek için kurulmuştur. Bir süre bu şekilde hizmet verdikten sonra müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda kendimizi olumlu yönde geliştirmemiz ile 2004 yılı sonlarına doğru Matbaa hizmetlerinide bünyemize ekledik. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız 2008 yılında Web tasarım hizmetlerinide bünyesine katarak geniş kapsamlı bir reklam ajansı haline gelmiştir. Müşterilerine Işıklı tabela, Işıksız tabela, Kutu harf imalatı, Yol tabelası, Araç giydirmesi, Fuar stand kurulumu, Kartvizit, Broşür, Katalog, Ajanda, Kurumsal web sitesi, Online satış sitesi, Film sitesi, Haber portalları, Oyun sitesi, Kişisel tanıtım sitesi, Seo çalışması, Google reklamları, Sosyal medya yönetimi gibi konularda hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler yaptığımız işin önemini kavramış, 19 senelik bilgi birikimimiz ile farklı sektörlerde kurumsal 200 den fazla müşteri ile sürekli çalışmaktayız. Bugüne kadar 2000 den fazla müşteriye web tasarım ve ajans hizmetlerinde yenilikçi çözümler sunduk. Akarsu Ajans İnteraktif Reklam Ajansı Zeki, Üretken, Genç ve Yenilikçi bir kadroya sahiptir.
Kurumsal
Misyonumuz

Misyonumuz

Kalitenin tüketici açısından en büyük değer olduğu gerçeği bilinciyle, kalitenin tüketiciye yansıtılması konusunda şirketimiz kendisine düşen görevi ve misyonu üstün çaba ve gayretiyle yerine getirmeyi amaçlamaktadır. Bu meyanda satış öncesi ve sonrası mutlu müşteri profili şirketimizin en büyük misyonudur. Müşterilerine en hızlı ve kaliteli çözümleri en uygun şartlarda sunmak prensibiyle yola çıkan Akarsu Ajans, sektördeki teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek bünyesinde uygulamaktadır. Sektöründe öncü olmayı misyon edinen Akarsu Ajans, reklam konusunda uzman personeli ile farkını ortaya koymaktadır. Firma misyonu kaynakların en verimli ve etkin şekilde yönetilerek kaliteye, insana ve çevreye verdiği önemle bilinen bir çözüm ortağı ve bir dünya firması olmaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşteri odaklı olmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktır. Faaliyet alanında liderliğini koruma, satış sonrası hizmette hızlılık, doğruluk ve istikrar sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak daha hızlı ve kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Profesyonel ve dürüst ekip çalışmasına inanırız. Disiplinli, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlarız, müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için ekip olarak maksimum önemi ve çalışmayı sergileriz.
Viyonumuz